PAGRINDINĖS MAKIAŽO KLAIDOS – NEKARTOK JŲ

PER DAUG BLIZGESIO ANT VEIDO
Taip, daug merginų naudoja iš tiesų per daug bronzato. Suprantama, kad norisi atrodyti gražiai įdegusia, bet per storas sluoksnis bronzinio atsaplvio vaizdą paverčia labiau juokingu nei patraukliu.

PER RYŠKI MAKIAŽO PAGRINDO LINIJA
Naudojant makiažo pagrindą, nepamiršk, kad veido spalva negali skirtis nuo kaklo, nes atrodysi tikrai ne kaip. Todėl, norint panaikinti tokį ryškų spalvų skirtumą, reikia patepti ir kaklą, kad spalvos susilietų. Itin ryški riba yra viena dažniausių klaidų, kurias daro pradedančios dažytis mergaitės.

SKIRTINGOS AKIŲ PIEŠTUKO LINIJOS
Tai net ir makiažo meistrėms vienas sudėtingiausių momentų – nupiešti visiškai vienodas strėlytes virš viršutinių blakstienų. Iš tikrųjų tokia detale padailintas makiažas atrodo įspūdingai, bet jei nesiseka nusibrėžti vienodų pravedimų, verčiau jau lik be jų, bet ne su su skirtingais.

SKIRTINGOS LŪPŲ DAŽŲ IR PIEŠTUKO SPALVOS
Lūpų pieštukas ir lūpų dažai turi būti identiški. Jei atspalviai skirsis, atrodysi juokingai ir neskoningai. Nors buvo laikas, kai lūpas apvesti šiek tiek tamsesniu pieštuku atrodė gražu, dabar tai vadinama visiška beskonybe. Nedaryk tokios klaidos.

PERNELYG TAMSŪS ANTAKIAI
Antakius dažyk tik jei tai tikrai būtina. Pernelyg tamsūs antakiai atrodo “sunkūs” ir tikrai neprideda tau žavesio. Jei vis dėlto juos dažai, rinkis ne tokią intensyvią ar net šiek tiek šviesenę už natūralią spalvą. Sukursi daug geresnį įvaizdį.

NE LAIKU RIEČIAMOS BLAKSTIENOS
Daug merginų įsitikinusios, kad blakstienos geriausia užriesti tada, kai jos jau padažytos. Deja, tokia nuomonė yra klaidinga. Specialistai rekomenduoja blakstienas užriesti kol jos dar švarios, sausos, nepadažytos. Tada jos įgauna gražiausią formą ir galima dažyti. Riečiant tušu padažytas blakstienas jos gali negražiai sulipti.