Nepriekaištingos japoniškos odos paslaptys, kurias galime išbandyti visi

Odos priežiūra yra giliai įsišaknijusi Azijos kultūrose, o Azijos grožis apskritai yra labai populiarus dėl savo naujovių ir naujų ingredientų įvedimo. Japonai vieni pirmųjų atrado odos priežiūros procedūras ir garsėja savo aukštos kokybės produktais, todėl Japonija šiandien yra viena didžiausių odos priežiūros rinkų pasaulyje. Japonijos moterims visada buvo svarbu atrodyti žvaliai ir prižiūrimai. Tai yra jų omotenaši [svetingumas], siekiant gerbti kitų buvimą.

Vakarų prekės ženklai atkreipia dėmesį į novatorišką Japonijos grožio pramonės praktiką. Jean Alexandre Havard, JAV prekės ženklo „Origins“ viceprezidentas ir tarptautinis generalinis direktorius, pasakoja, kad prekės ženklą jau seniai įkvėpė Azijos ingredientai ir odos priežiūros priemonės. Pavyzdžiui, „mūsų naudojami ryžiai ir baltoji arbata yra tokie svarbūs ingredientai mūsų produktų efektyvumui.“

Moterys Japonijoje didžiuojasi turėdamos sveiką, gražią odą – imasi visų įmanomų priemonių, kad oda būtų geriausia. „Gryna, švari, švytinti oda yra labai svarbi Azijoje“, – aiškina Jean-Alexandre. Veidas laikomas vidinės asmenybės, grožio ir sveikatos atspindžiu, todėl daug dėmesio skiriama bendrai odos kokybei, tekstūrai ir atspalviui. Japonijoje požiūris į sveikos išvaizdos odą yra labai svarbus. Laikydamiesi nuoseklaus ir aukštos kokybės ingredientų odos priežiūros režimo, galite pasiekti gražią, švytinčią odą.

Pirma, tai susiję su griežtu režimu, kurio japonės laikosi kiekvieną dieną. Japonijos grožio režimai susideda iš maždaug 7–8 žingsnių, pradedant valymu ir baigiant putų plovikliu, toniku, serumu, emulsija, skaistinančiu serumu ir kremu. Kasdienės priežiūros kartojimas yra grožio paslapties pagrindas.

Japonijoje egzistuoja grožio ritualų, tokių kaip dvigubas valymas, tradicija, kuri pabrėžia ilgalaikės, nuoseklios odos priežiūros rutinos svarbą. Veido valymas yra kasdienis ritualas Japonijoje, ir daugelis moterų pakartoja procesą du ar tris kartus. Jie naudoja švelnius valomuosius aliejus, nes juose gausu vitaminų ir yra lipofiliški – tai reiškia, kad jie sulaiko toksinus ir drėgmę. Jie taip pat gali padėti pašalinti spuogus.

Stebuklingas masažas. Kai atliksite visus savo odos priežiūros veiksmus, laikas veido masažui. Japonijos moterys, užtepa losjoną ant veido ir jį deda į delnus, procedūros metu losjonas giliai įsiskverbia ir padengia visą odą, taip pat ši procedūra stimuliuoja smegenis.

Virtuvės ingredientai. Japonai visada sugalvoja naujų, novatoriškų būdų, kad išliktų jauni ir gražūs, tačiau naudoja tik išbandytus ingredientus. Žalioji arbata, ryžių lukštai ir jūros dumbliai yra tai, ko galima rasti kiekvienuose japonų namuose ir virtuvėje. Šie dalykai buvo dabar madingos „virtuvės kosmetikos“ idėjos pradžia. Tai kilo iš mottainai mentaliteto – nenorima švaistyti to, kas yra naudinga. Japonijos moterys pradėjo naudoti natūralius daiktus, kurie buvo šalia jų kasdieniame gyvenime, ir juos sujungė su odos priežiūros procedūromis.