KOKIOS SPALVOS DRABUŽIUS RINKTIS PAVASARIUI?

Neutrali jokiu būdu nereiškia neįdomi ir pilka. Šį kartą taip apibūdinamos tikrai gražios, įdomios ir daugeliu atvejų lengvai derinamos spalvos. Tokios kaip tamsiai mėlyna, tamsiai raudona, rausvai žalsva, chaki spalvos. Pastaroji ir yra labaiusiai liaupsinama ir pristatoma kaip stilingiausioji.

Pavyzdžiui, chaki spalva dažnai žmonėms asocijuojasi su kareivišku stiliumi, vyriškumu. Iš tiesų ši spalva yra labai universali ir sėkmingai kopia į mados olimpą. Ją turėtų pamėgti ne tik sportinį, bet ir elegantišką stilių mėgstančios moterys.

Minėta spalva gali pasitarnauti daugelyje situacijų, ji tikrai lengvai derinama ir panašu mados pasaulyje užsibus ilgam. Tokius rūbus galite derinti ir su ryškiomis ir su pastelinėmis spalvomis bei įvairiais drabužių stiliais. Investuokite į safario stiliaus drabužius, jie nepavaldūs nei madoms, nei metų laikui, tad galėsite tikrai ilgai džiaugtis puikia puošmena.

Jei nežinote, kaip šią spalvą prisijaukinti ir įlieti į savo stilių, štai jums keletas patarimų. Visų pirma, drąsiai galite drabužius sluoksniuoti. Pavyzdžiui, baltas megztinis ir chaki spalvos švarkas ar midi ilgio sarafanas ir šios spalvos lietpaltis. Jei nedrįstate iš karto pasinerti į naujoves, nusipirkite rankinę, batus ar skarą, tai bus puikus akcentas ir stiliaus detalė.

Pačios drąsiausios ir stilingiausios moterys rinksis chaki spalvos kombinezoną. Tai – sezono topas. Prie jo derinkite elegantiškus batelius ir mažas moteriškas rankines. Atrodysite lyg ką tik nužengusi nuo podiumo.