Modeliai ir tatuiruotės

Jeigu modelis kol kas neturi nei vienos tatuiruotės ar auskaro, išskyrus ausyse, tačiau ketina tai padaryti, skubėti nereikėtų. Prieš pasirašant modeliui sutartį su modeliu agentūra, jo bus paklausta ar jis turi tatuiruočių ar auskarų ant savo kūno. Todėl idealiausia būtų, jeigu tuo metu modelis turėtų auskarus tik ausyse.
Jeigu modelis turi auskarą bamboje arba daugybę auskarų ausyse, modelių agentūra gali paprašyti modelio juos išsiimti kuomet vyks fotosesijos ar modelių atrankos. Jei modeliui tai nėra problema – tuomet viskas puiku, tačiau, jei modeliui tai nepatinka, tuomet gali kilti problemų ir ginčų, kas tikrai nepridės pliusų modeliui.
Tatuiruotės ant modelio kūno gali labiau pakenkti modelio karjerai nei padėti, nebent modelis modeliuoja tik komercinio modeliavimo srityje. Dažniausiai modeliai su tatuiruotėmis turi savo auditoriją, kurioje jie gauna užsakymų, tačiau modeliai su tatuiruotėmis jų gauna žymiai mažiau, nei modeliai be tatuiruočių. Modeliams, kurie turi nedidelę, nelabai matomą tatuiruotę, patariama ją paslėpti, užmaskuojant makiažu ar drabužiais. Užmaskuoti tatuiruotę turi pats modelis, nes dauguma modelių agentūrų neleis savo laiko ar pinigų ant makiažo meistro specialiai, kad užmaskuoti modelio tatuiruotę, nes agentūra gali pasirinkti ir kitą modelį, be tatuiruočių, dėl kurio nereiks leisti papildomai pinigų makiažo meistrui.
Vienas dalykas yra turėti asmeninę savo nuomonę dėl tatuiruočių ir auskarų, kitas dalykas rimtai žiūrėti į savo darbą ir atsižvelgti į modelių agentūros nuomonę, kuriai modelis priklauso. Atsisakyti auskarų ir tatuiruočių yra tikrai nedidelis pasiaukojimas palyginus su modelio karjera. Jeigu modelis iš tiesų nori būti modeliu, jam nebus baisūs jokie pasiaukojimai. Be to, kada modelis gaus užsakymą, jis būtinai turės informuoti klientą dėl savo tatuiruočių ir auskarų, kas galbūt pakeis kliento norą dirbti su tuo modeliu. Todėl modeliams, kurie tikrai nori būti modeliais, geriau atsisakyti tiek tatuiruočių, tiek auskarų, nes jie tikrai nepridės sėkmės modelio karjeroje.