Maudymosi sezonas atidarytas: stiliaus gudrybės ir patarimai

Ateinant vasarai, kuri jau už savaitės, laiko dietoms ir mankštoms tikrai nebėra! Geriau pabėgiokite jūros krantu su šeima ir pasimėgaukite ateinančia vasara, pasinaudojusios patarimais, – kokie gi maudymosi kostiumėlių triukai tinkamiausi skirtingiems figūros tipams?
Atletiškų figūrų savininkėms
Jei sportuojate ar tiesiog esate tvirto sudėjimo ir džiaugiatės raumeningomis kojomis, išbandykite šiuos maudymosi kostiumėlių variantus:
♦ Rodykite savo liemenį ir rinkitės kelnaites su ryškiu akcentu, – jis nukreips dėmesį nuo šlaunų – visi žiūrės į įdomius raštus!
Grakščiai ir moteriškai atrodysite, pasirinkusios pastelinių spalvų ir geometrinių figūrų derinį. Tačiau turėdama ištreniruotą kūną, galite dėvėti ir akį rėžiančius raštus – juk jums tinka beveik viskas!

Jei jūsų formos – moteriški apvalumai
Jei esate stambesnio sudėjimo, nereiškia, kad su maudymosi kostiumėliu atrodysite prastai. Rinkitės tokį, kurie atskleis jūsų privalumus ir maskuos tuos trūkumus, dėl kurių kompleksuojate:
♦ Neplokščią, atsikišusį pilvą ir atsikišusius šonus prilaikanti standi maudymuko medžiaga – tikras privalumas. Galėsite sau žaisti tinklinį ir nesukti galvos dėl smulkmenų. Dairykitės maudymosi kostiumėlio su paraukimais šonuose.
Jokiu būdu nevenkite iškirpčių – jos tik subalansuos siluetą. Tas pats ir su kelnaitėmis, giliai link liemens atidengiančiomis šlaunis – taip kojos atrodys tik ilgesnės. Jei renkatės raštus, plačius gėlių žiedlapius geriau pakeiskite smulkesniais geometriniais motyvais.

Berniukiškos figūros moterims
Kad ir kaip stengtumėtės priaugti svorio, jis mistiškai dingsta ir nedidėja… Pažįstama situacija? Jei manote, kad paplūdimyje jokie drabužiai neužmaskuos kaulėtos figūros, štai keletas gudrybių:
♦ Besirinkdamos maudymosi kostiumėlį, atminkite: visi papuošimai, raukiniai ir apimties pridedančios detalės – jūsų naudai.
Horizontalios linijos optiškai padidins moteriškos figūros įspūdį, taip pat ir ryškūs zigzagai bei geometriniai raštai. Taškučiais margintas maudymosi kostiumėlis kalba apie retro amžių, tačiau tinka visiems figūros tipams – jis itin moteriškas. Didesnės krūtinės efektą sukurs širdelės formos maudymosi kostiumo iškirptė.

Jei jūsų didesni klubai
Ką daryti, jei norite užmaskuoti plačius sėdmenis, atsikišusius šonus ir apgauti akį, jog apatinė kūno dalis yra smulkesnė nei iš tiesų?
♦ Rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio apatiniai šortukai – aukštu liemeniu. Jie užmaskuos virš klubo kaulo esančius išsikišimus, o prie tokių šortukų puikiai derės daugiau kūno apnuoginanti liemenėlė.
Nepamirškite: iškirptė visad patraukia dėmesį, vadinasi, nukreipia akis ir nuo klubų. Atidžiai rinkitės maudymosi kostiumėlį – jums labiausiai tiks dviejų dalių kostiumas. Gali būti, kad viršų ir apačią teks pirkti skirtingų dydžių. Jei mėgstate surišamas kelnaites, neatsisakykite jų, tačiau raištelius riškite tiesiai ties klubakauliu – ne aukščiau ir ne žemiau.

Jei jūsų apvalesnė krūtinė
Maudymukas, regis, vienos medžiagos, o susierzinate, nes kūnas atrodo neproporcingai? Turbūt nežinote kelių smulkmenų.
♦ Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis su lankeliais prilaikys didelį biustą. Ją rinkitės tamsesnę (rudą, pilką, mėlyną ar klasikinę juodą) ir prie jos derinkite ryškesnes maudymosi kelnaites, kurios harmoningai išskaidys proporcijas ir nukreips dėmesį.
Nepamirškite: kuo mažesnė apatinė kostiumėlio dalis, tuo labiau ji atskleis dailias kojas! Tačiau jei norisi maskuoti atsikišusį pilvą, nesukite galvos ir rinkitės kelnaites aukštu liemeniu su gilesniais prakirpimais ties šlaunimis.

Vingiuotiems apvalumams pabrėžti
Sakoma, kad smėlio laikrodžio figūros tipas – tobula figūra. Spėkite, ar jos savininkės tikrai visad tokios patenkintos savimi ir žino, kaip apsirengti…
♦ Išbandykite nėrinius! Jei norite radikalių pasikeitimų, pasimatuokite vienos dalies nertą maudymosi kostiumėlį. Vientisas apdaras geriausiai išryškins jūsų figūrą, o jo konservatyvumą kaipmat sunaikins originaliai panaudotas nėrimas vąšeliu.
Smėlio laikrodžio tipo figūros dažniausiai turi dailius pečius ir gražius klubus. Drąsiai žaiskite detalėmis ir atidenkite savo formas. Jei žavitės prakirpimais, šie maudymosi kostiumėliai kaip tik jums – jie nesudarkys proporcingos figūros. Žinoma, saulėje degintis su tokiais reikėtų labai atsargiai!..