8 daiktai iš naujausios „Burberry“ kolekcijos, kuriuos turi turėti kiekviena

Garsieji britų mados namai „Burberry“ pristatė naują 2015 m. pavasario ir vasaros kolekciją, kurioje netrūko naujo žvilgsnio į įprastus drabužius ir modernių idėjų. Ryškiomis spalvomis išsiskirianti kolekcija jau pelnė simpatijas tarp užsienio garsenybių.
Mados namų „Burberry“ dizaineris Christopheris Bailey ne pirmą sezoną eksperimentuoja audiniais, puošia kolekcijas meniškais piešiniais ir ieško drąsių spalvinių sprendimų. Pavasario kolekcijoje manekenės demonstravo besiplaikstančių perregimų audinių sukneles, gofruotus kelių sluoksnių sijonus, verstos odos lietpalčius, iš skirtingų spalvų odos sudurtas rankines, avėjo sportinius batelius ir sandalus. Moterims skirtoje kolekcijos dalyje (podiumu žingsniavo ir vyrai, padabinti ryškiaspalviais kostiumais) nebuvo nė vienų kelnių – akivaizdu, kad kitąmet vyraus moteriškumas.
Stebėti kolekcijos, kaip ir kasmet, susirinko daugybė žinomų mados pasaulio veidų: amerikietiško „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, modeliai Kate Moss, Cara ir Poppy Delevingne, Lily Donaldson, dainininkė Paloma Faith, aktorė Naomie Harris, mados ikona Olivia Palermo.
2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje išryškėjo keli daiktai, kuriais madistės mielai puoštųsi jau dabar. Žinoma, visų žvilgsniai krypo į „Burberry“ namus garsinančius lietpalčius, šį kartą jie buvo siūti iš verstos odos ar gamtos motyvais ir įvairių šriftų fragmentais marginto audinio. Išskirtinumo lietpalčiams suteikė originali detalė – diržais tapę gofruoto audinio kaspinai. Paminėti verta ir džinsinius korsetinio tipo švarkelius, kuriuos dizaineris derino prie midi ilgio sijonų.
Į kito sezono hitų sąrašą galėtume įtraukti ir keliasluoksnius plonyčio audinio sijonus, perregimas sukneles, pereinančių spalvų (degrade) audinius, mažus ryškių spalvų lagaminėlius, piešiniais margintas delnines bei iš skirtingų spalvų odos siūtus sportinius batelius storesniu baltu padu.
Sezono išrinktieji:
1. Margintas arba odinis klasikinio silueto lietpaltis
2.Liemenuotas džinsinis švarkas
3.Lengvo audinio sluoksniuotas sijonas
4.Perregimo audinio suknelė
5.Iš pereinančių spalvų audinio siūti drabužiai
6.Nedidelės spalvingos lagaminėlio tipo rankinės
7.Raštais ir užrašais margintos masyvios delninės
8.Ryškūs kedai baltu padu