fbpx
Ketvirtadienis, 11 liepos 2019 14:37

Lady Gaga išleidžia savo makiažo liniją ,,Haus Laboratories”

Fanams, kurie laukia kol garsi pop muzikos žvaigždė Lady Gaga išleis savo makiažo liniją, daug laukti nebereikės. Lady Gaga savo makiažo liniją ,,Haus Laboratories” išleis jaus rugsėjį.

Viename iš interviu su ,,Bussines of fashion’’ atlikėja atskleidė, jog jos makiažo liniją sudarys makiažo rinkiniai, į kuriuos įeis lūpų blizgis, lūpų pieštukas ir lūpdažis. Ji tikisi, kad tai bus visiška priešingybė socialinių tinklų sukurtai netikrovei ir žmonėms nebereikės naudoti filtrų ar fotošopo programėlių, kad būtų sukurtas norimas įvaizdis.

,,Spalva yra transformuojanti”, Lady Gaga sako savo interviu. ,,Ji galinga, graži ir per ją aš atradau savo balsą makiaže”.

Atlikėja apie savo būsimą makiažo liniją pirmą kartą užsiminė prieš metus, kai 2018 vasarį sugalvojo makiažo linijos pavadinimą ,,Haus Laboratories”. Šią savaitę makiažo linijos Instagrame @hauslabs atsirado kelios nuotraukos, kuriose atlikėja ne tik dėvi savo kurtą produktą, bet ir informuoja fanus, jog jau nuo spalio 15dienos bus galima iš anksto užsisakyti makiažo rinkinius ,,Haus Laboratories” tinkalapyje.

Pati atlikėja nėra nusprendus kiek makiažo rinkinys kainuos ir kiek jų bus pagaminta užsakymams.

,,Haus Laboratories” instagramo paskyra kreipiasi į žmonės ir teigia, jog: ,,kartu, mes kuriame paskatinančią, suteikiančią galios visuomenę, kuri remiasi kilnumu, drąsa ir kūrybingumu. Visi yra laukiami mūsų ,,namuose”.

Skambinti