THE BLACK TAPE PROJECT

Tai žiūrovų visame pasalyje pamėgta ekstravagantiška ir blizgi vizualizacija ant moters kūno. Projektas stebina savo drąsa nepaisyti vyraujančių madų ir būti kitokiu, išskirtiniu ir kartu labai seksualiu. Tai tarsi išskirtinis mados eksperimentas, kurio tikslas yra parodyti nepatobulintą, tikrą žmogaus kūno formų grožį, pateikiant jį viliokliškai ir dar nematytai, inovatyviai.

Pats projekto kūrėjas Joel Alvarez (Miami) teigia, kad šis unikalus projektas turi daug gerbėjų, bet, žinoma, neišvengiama ir kritikų. The black tape project atspindi jo gyvenimo būdą ir naktinį miesto gyvenimą, ragina nesislėpti ir džiaugtis natūraliu savo grožiu.

Pirmasis svarbus projekto pasiekimas buvo 2011m. – tai patekimas ant FHM žurnalo viršelio. Nuo tada prie projekto žinonumo didinimo ir veiklos plėtojimo prisidėjo Michael Bay, Rick Ross, Omarion, Carl Cox, Steve Aoki ir dar daug kitų pasaulyje jau žinomų vardų. Projektas paplito ne tik Pietų paplūdimyje, bet ir Las Vegase, Niujorke, Karibuose….

Jau ketverius metus brandinamas projektas apima vis daugiau veiklos sričių. Šiuo metu projektas gali pasiūlyti daug paslaugų, pradedant dizainerių paslaugomis, modeliais, šukuosenų ir vizažo meistrais ir baigiant fotografais, personalo komanda, vadybinėmis paslaugomis….

The black tape project gali surengti šventę (renginį) pagal jūsų pageidavimus. Jų veikla taip išsiplėtojo, kad gali patenkinti daugelio klientų norus, tereikia viską aptarti ir partnerių visame pasaulyje turinti sėkminga projekto komanda surengs jums nepamirštamą šou.