ŠVENTINĖ APRANGA PAGAL DIZAINERĘ TOMĄ JANKAUSKAITĘ

Šioje nedidelėje kolekcijoje pristatomos šešios dizainerės kurtos suknelės. Jos atrodo prabangiai, šventiškai, visos suknelės yra klasikinės juodos spalvos, o subtilumo joms suteikia kutai, žvyneliai, aksomas…

Juoda spalva pasirinkta neatsitiktinai, ji visada atrodo stilingai ir mteriškai, o būtent to daugeliui ir norisi. Kad suknelės tiktų skirtingų poreikių moterims, jos skiriasi audinių faktūromis, įvairiomis stilingomis detalėmis, siluetais. Sau tinkamiausią suknelę gali rasti kiekviena moteris.

Sukneles fotosesijoje pristatė viena geriausių dizainerės draugių, modelis, televizijos ir radijo laidų vedėja, visiems puikiai pažįstama gražuolė Gabrielė Martirosianaitė. Būtent ji dažniausiai ir būna pirmoji Tomos kurtų drabužių vertintoja.

Naujosios kolekcijos fotosesija buvo labai nuotaikinga ir linksma. Modeliui kompaniją palaikė ir gerą atmosferą kūrė keturkojė gražuolė Nida. Tai Gabrielės 4 mėnesių augintinė, kuri fotosesijos metu tiesiog užmigo.

Pati dizainerė labai džiaugiasi, kad jai pavyko savo kolekciją pristatyti būtent prieš didžiąsias metų šventes. Šios šventės jai labai svarbios ir prasmingos, todėl smagu, kad ji gali prisidėti ir prie kitų moterų pasiruošimo ir, ypač, moteriškosios, gražiosios dalies.

Pati dizainerė prasitarė, kad savo apranga ne visada spėja pasirūpinti, nes laikas prieš šventes visada būna labiausiai užimtas ir norisi papuošti kuo daugiau klienčių. Žinoma, rasti sau tinkamą drabužį nėra sunku, juk pati kuria tai, kas miela ir artima pačiai. O jei pritrūksta laiko pasisiūti naują šventinę suknelę, visada gali šiek tiek pakoreguoti senąją, kad atrodytų naujai.