Šių dienų stilingiausieji

Nors šie metai dar tik prasidėjo, tačiau žvaigždžių bei įžymybių gyvenimas nestoja- įvairūs prabangūs renginiai, madų demonstravimai, kvietimai į išskirtinius įvykius- dar galima vardint ir vardint… Na ir žinoma, didžiausio dėmesio sulaukia išskirtinės ir prabangios mados bei stiliaus derinimas. Pasižvalgykime kokios asmenybės nuo šių metų pradžios yra laikomos stilingiausios.

Bella Hadid
Bella yra vienas iš pavydžių, kur puikiai tinka derinti tiek laisvalaikio, tiek prabangius derinius. Ją galima pamatyti tiek klube besišnekučiuojančią su draugu prie DJ pulto, o kitą dieną su prabangia suknele žengiančią raudonuoju kilimu ir apsuptą fotografų bei gerbėjų.

Dua Lipa
„The Attico“, Alexanderio Wango, „Versace“ ir Thierry Muglerio pritaikyti sceniniai drabužiai padeda sukurti ir bent mintimis sugrįžti įdevintojo dešimtmečio pop rojų, apie kurį visi fantazavome.
Rugsėjo mėn. Milano mados savaitės metu ji atidarė ir uždarė Versace madų šou ir debiutavo visame pasaulyje. Tai nebuvo staigmena gerbėjams, kurie daugelį metų stebėjo jos santykius ir meilę prekės ženklui.

Iris Law
Aktorių Jude’o Law ir Sadie Frost dukra 20-metė seka savo tėvų pėdomis kaip modelis ir aktorė. Be to, per mados mėnesį ji ėmėsi drąsių aprangos žingsnių, kurie vienai jai užsitikrino vietą kaip viena originaliausių 2021 m. stiliaus ikonų. Šiais metais ji ir toliau nestoja demonstruodama savo gan atviras madas, taip pabrėždama kūno linijas ir stilių.

Kylie Jenner
Bėgant metams pasaulis stebėjo, kaip Kylie iš stilingos paauglės virto drąsia verslininke ir grožio magnate. Jai tobulėjant, keitėsi ir jos mada. … Kylie per pastarąjį dešimtmetį net kelis kartus dalyvavo madų šou, pademonstruodama savo įspūdingą pasirodymą. Ji taip pat įsitvirtino kaip stiliaus ikona, turinti drąsų mados jausmą, kuris nuolat įkvepia merginas visame pasaulyje. Tobulas veržlaus ir prašmatnaus bei sportiško ir seksualaus derinys, Kylie stiliaus neabejotinai verta pavydėti.

Hailey Bieber
Justino Bieberio antroji pusė turi neklystantį talentą įkūnyti laiko dvasią visame kame, ką ji dėvi. Prieš tapdama supermodeliu, Hailey laisvalaikį leisdavo intensyviose baleto treniruotėse, o vasaras leisdavo treniruotėms Amerikos baleto teatre. Nors ir galima pamanyti, kad dėl tokio laisvalaiko stiliaus Hailey rengavosi vien tik mergaitiškai, iš tiesų ji labai prijaučia sportiniams ir laisvesniems rūbams. Hailey visada rimtai žiūrėjo į tai, kai kalbama apie madą, tačiau praėjusį sezoną įvykus tokiems renginiams kaip Tommy Hilfigeris, Jeremy Scottas, Elie Saabas ir Moschino, visų žvilgsniai krypsta į ją. Nuo spalvingų suknelių per raudonojo kilimo renginius iki tobulo ne prabangaus stiliaus susitikinėjant su draugais- visi stiliai jai tinka!

Rihanna
Ji yra viena didžiausių žvaigždžių pasaulyje ir žaidžia pagal savo taisykles, įskaitant madą. Apsirengusi garsių dizainerų, tokių kaip: Gucci, Marcą Jacobsą, Tomą Fordą, Balmainą ji derinius suvalvoja pagal save – Rihanna seniai įtvirtino savo modernaus stiliaus ikonos statusą ir tai daro dabar. Rihanna nei kiek nesikuklina dalyvauti renginiuose su labai atvirais rūbais, taip pat kaip ir nevengia dėvėti sportinių drabužių laisvalaikiu.

2022-03-21