Palaikykime tvarką kosmetinėje

Šį kartą aptariame ko neturėtų būti tavo kosmetinėje ir kaip panaudoti dar tinkamas, bet jau primirštas priemones. Paskaityk ir susistvarkyk savo kosmetikos priemones ir tu!

Pustuščiai buteliukai
Pabaigusios naudojamą produktą nesukame sau galvos ir jo pakuotę išmetame, bet jei produkto dar truputėlį leika, o mes jau spėjame nusipirkti naują, tuomet jis dar ilgai stovi namuose nenaudojamas… Daugeliui pažįstama situacija, ar ne? Patariame pabaigti seną produktą ir tik tada pradėti naudoti naująjį. Na, o jeigu nekantraujate, tuomet senąjį išmeskite (labai maža tikimybė, kad vis gi sunaudosite jį) arba panaudokite kur nors kitur, pavyzdžiui, kremo likučiais galite pasitepti pėdas, o šampūno – išsiplauti kosmetinius šepetėlius.

Anksčiau naudotos, o dabar pamirštos priemonės
Nusipirkus naujas priemones, ypač jei jos patinka labiau nei senosios, anksčiau naudotos atsiduria „gal kada nors sunaudosiu“ zonoje. Arba atvirščiai, jei naujosios priemonės netinka ar nepatinka, tuomet jos tiesiog stovi kažkur kamputyje. Ne paslaptis, kad stovėdamos sensta ir renka dulkes bei užima vietą. Jei kažkokie produktai tau netinka arba tiesiog atsibodo, nekaupk jų! Jei gaila išmesti, gali tiesiog padovanoti mamai, sraugei ar sesei.

Priemonės, kurių galiojimo laikas jau pasibaigęs
Pagalvokite, kaip dažnai patikrinate savo kosmetikos priemonių galiojimo datas? Dažniausiai naudojate produktus iki kol jie pasibaigia arba nusiperkate naują? Be reikalo! Juk pasenusios priemonės gali atnešti daugiau žalos, negu naudos. Reguliariai patikrinkite iki kada tinka naudoti jūsų turimas kosmetikos priemones ir nedvejodama išmeskite jau pasenusias. Šis patarimas labai aktualus toms, kurios retai naudoja kosmetiką ir dėl šios priežasties retai senas priemones keičia naujomis.

Šepetėliai, kempinėlės ir kitos panašios priemonės
Dažniausiai šiomis priemonėmis naudojamės gana ilgą laiką, bet ar susimąstome, kad ir jas reikia prižiūrėti? Šiuose įrankiuose kaupiasi naudojamų produktų likučiai, įvairūs nešvarumai ir, ilgainiui, dulkės. Šepetėlius ir kitus įrankius reikia periodiškai valyti, plauti. Priešingu atveju ne tik teks juos išmesti, bet jie taip pat gali suerzinti jūsų odą ir sukelti nepageidaujamą reakciją.