fbpx
Antradienis, 14 rugpjūčio 2018 11:42

Nauja Selenos Gomez ir „Coach“ kolekcija

Apie Seleną Gomez šią vasarą mažai ką girdėjom. Gražuolė dainininkė retai rodėsi viešumoje, nerodė didelio noro bendrauti ir su žurnalistais. Tačiau tai nereiškia , kad Selena Gomez nieko neveikė.

Šią vasarą Gomez bendradarbiaujant kartu su prabangia amerikiečių įmone „Coach“, sukūrė naują drabužių ir aksesuarų kolekciją.
Kolekcijoje vyrauja Selenos Gomez estetika – nuo subtiliai nėriniais išdailintų sijonų iki violetinės spalvos, triušiais išraižytų džemperių. „Aš taip didžiuojuosi šita kolekcija. Kas man labiausiai patinka dirbant su „Coach“ komanda yra tai, kad jie puikiai žino mano aprangos stilių ir jaučia mano skonį madai, o tai padaro bendradarbiavimą dar malonesnį“, - pasakojo dainininkė.
Tai jau antras Selenos Gomez ir „Coach“ bendras kūrinys. Pernai dainininkė kartu su „Coach“ mados dizaineriu Stuart Vevers išleido rankinių ir odos gaminių liniją. „Man be galo patinka dirbti su Selena, nes jos tvirtas požiūris labai palengvina dizaino procesą. Aš stengiausi, kad visi mūsų kūriniai atitiktų jos tilių ir jos žavesį“, - teigia dizaineris Stuart.

Skambinti