Moters pasaulis 2015.

Kasmet auganti paroda sumušė ne po vieną , o net po kelis rekordus vienu metu. Šiemet ji užėmė ne du arenos aukštus, o paroda nusitiesė net per tris arenos aukštus. Rekordinis dalyvių skaičius – 350 – pristatė prekes ir paslaugas, iš kurių dominuojančios buvo: mada, grožis ir sveikata. Dar daugiau parodos dalyvių savo stenduose atliko profesionalias konsultacijas, o savo srities ekspertai galėjo papasakoti pačias naujausias grožio, mados ir stiliaus industrijos tendencijas. Grožio specialistai savo stenduose atliko parodomasias šukuosenas, vizažus ir pan.

Kaip ir visada tradiciškai šventę pradėjo įvykio šeimininkų „KIGSA” narių šou „Future” – žvilgsnis į ateitį, kuriame demonstruotos kūrybinės fantazijos kupinos šukuosenos, jų autorė „KIGSA“ prezidentė Jolanta Mačiulienė. Modeliai vilkėjo vienetinius dizainerės Gretos Šikeikaitės kurtus drabužius, atskleisti ateities tematiką padėjo ir originalus vizažistės Dovilės Kvederytės makiažas.

Plaukų stilistas Andrius Jurkevičius, renginyje „Big Hair Show 2015” pristatė savo šukuosenų kolekciją „Moterys”, modeliais pavertė skirtingų profesijų atstoves. Įvaizdžio dizainerių komanda „ VIKO“ iš Vilniaus kolegijos, pristatė popierinių rūbų ir aksesuarų kolekciją pavadinimu „Aplikacija”, kuri buvo labai įspūdinga ir originali.

Pirmąją dalį „Big Hair Show 2015” vainikavo Daivos Kupstienės meno šedevras – kolekcija „The Element Gold”. Žiūrovai pasirodime išvydo modelį su originalios tekstūros šukuosena, bei derančią prie jos aukso spalvos kostiumą. Kolekciją papildė ta pačia tematika dar keturi modeliai, du iš jų muzikos fone atliko įspūdingus akrobatinius triukus.

Konkurso metu buvo bandoma užregistruoti ir Lietuvos rekordą, kuomet podiumu žengė mergina, aprengta suknele pasiūta iš 5155 sagų, kurią sukūrė Auksė Salaukaitė-Cijūnaitienė. Podiumu taip pat žengė balta suknele pasidabinusi lyg nuotaka „Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro“ komandos pirmoji kolekcijos „Miražas“ manekenė, kurią lydėjo geometrinių formų šukuosenomis pasipuošusios merginos. Kūrybinė komanda „Elvita“ , savo kolekciją „Kažkas“ stebino spalvomis ir drąsių formų pasirinkimu.

Paroda pulsavo naujausių mados tendencijų ritmu. Net 20 dizainerių pristatė savo kolekcijas, viena iš jų dizainerė Inga Kličienė intrigavo juvelyrine kolekcija „Keramikos koljė dizaino idėja „2mirror“. Aistė Butkevičiūtė – Normantienė pristatė kolekciją „Pylo“, bei kt. Dizainerių darbus demonstravo Modelių agentūros PEGASUS modeliai.

Renginio metu žmonės turėjo galimybe netik domėtis mados tendencijomis, sužinoti apie naujausią produkciją, bei sveikatos priemones, bet ir galimybę skirti paramą vaikams ir paaukoti į specialias aukų dėžutes prie įėjimo. Visus surinktos lėšos buvo pervestos Všį „Actio Catholica Patrio“ – jaunimo organizacijai, dirbančiai su vaikais ir jaunimu.

Paskutinę parodos dieną ryto vyko konkursas – šou „Pasaulio ilgaplaukė 2015“, kurią pristatė mados studija „Mažasis modelis“. Dėl ilgaplaukės titulo rungėsi keliose Kategorijose: 0-6 m., 7-11 m., 12 m. ir vyresnės.