Pirmadienis, 02 Liepa 2018 11:23

Modelių ir aktorių „miksas“ „Miu Miu Resort 2019“ pasirodyme

Šiais laikais jau nebeužtenka tradicinių mados šou pasirodymų su tradiciniais modeliais . Todėl dizaineriai sugalvoja neįprastų drabužių demonstravimo priemonių, taip mados pasirodymą paversdami iš gero į įspūdingą.


Miuccia Prada būtent taip ir padarė savo mados pasirodyme „Miu Miu Resort 2019“, kuriame vyravo plunksniniai papuošimai, trumpi šortukai ir permatomos „lėlių“ suknelės. Garsi dizainerė savo pasirodymui prisitraukė garsių žvaigždžių asortimentą. Be žymiausių modelių, tokių kaip Naomi Campbell, Adriana Lima ir Adwoa Aboah, dizainerės pasirodyme dalyvavo ir ryškios aktorės - Chloe Sevigny, Jaime King, Kate Bosworth, Sadie Sink, Gwendoline Christie ir Uma Thurman, kuri pasirodymą uždarė „su trenksmu“! Vilkėdama vieną iš „Miu Miu“ paltą, žiūrėdama į minią svečių ir jiems besišypsodama, Uma Thurman sužavėjo visus. Ji puikiai pademonstravo iki grindų ilgio suknelę, nusėtą leopardo raštais tuo dar labiau sužavėdama svečių minią.
Modelių ir žymių aktorių „miksas“, bei be abejo Umos Thurman „suspindėjimas“, mados pasirodymui suteikė žavesio ir netikėtumo. Todėl dizainerei Miuccia Pradai pavyko savo pasirodymą paversti įspūdingu.

 

Skambinti