fbpx
Penktadienis, 06 rugsėjo 2019 13:28

Kokių klaidų nedaryti – dirbant su modeliu agentūra

Kada modelis yra naujokas mados ir modeliavimo pasaulyje, jis turi žinoti kokių klaidų jam nereiktų daryti, dirbant su modeliu agentūra. Juk naujokams modeliams reikia ypatingai saugotis nesuklysti, net menkiausia klaida – gali jiems „sudeginti kelius“ į modelio karjerą.
Akivaizdžiausia klaida, kurios jokiais būdais turėtų nedaryti modeliai – tai pavėluoti į fotosesiją. Geriau atvykti ankščiau 5 minutėmis, bet jokiais būdais nevėluoti.

Todėl būtina iš anksto susiplanuoti savo dienos grafiką: kada keltis, kada išvykti iš namų, kiek laiko vyksite, kokiu transportu, ar tuo metu bus spūsčių ir t.t. Ir dar vienas labai svarbus dalykas – atvykti reikia ir ne per anksti – 5 minutės pats tas. Juk nenorite trukdyti modelių agentūrai savo darbų.
Dar viena klaida, kurios reikėtų vengti – tai klaidinantis portfolio. Portfolio nuotraukose modelis turi atrodyti taip pat, kaip atrodo realybėje. Atvaizdas nuotraukose ir realybėje negali skirtis fotošopo pagalba. Nes, kuomet modelių agentūra pasirenka modelį – ji jį pasirenka būtent pagal jo portfolio nuotraukas ir jeigu modelis atvykęs į agentūrą gyvai atrodo visai kitaip – jis taip tik klaidina modelių agentūrą ir gaišina jos laiką. Ne tik nuotraukos turėtų atitikti tikrovę, kūno išmatavimai taip pat.
Dar dvi iš pažiūros nekaltos klaidos – tai atsivedimas savo gausios palydos būrį kartu su savimi į susitikimą su modelių agentūra ir nepasirūpinimas rašymo priemonėmis bei užrašų knygute. Visada su savimi atsineškite rašiklį ir užrašų knygutę, kad galėtumėte pasižymėti modelių agentūros sakomus svarbius dalykus. Nesiveskite į susitikimą gausios savo palydos – tai gali sutrukdyti tiek Jūsų, tiek fotografo darbą. Šeimos nariai ar draugai gali trukdyti Jums atsipalaiduoti fotosesijos metu, įsijausti į vaidmenį – o tai pakenks visai fotosesijai.
Paskutinė, bet ne mažiau svarbi klaida – telefono ragelio nepakelimas laiku. Jeigu jau priklausote modelių agentūrai - visada, visada, visada – turėkite telefoną šalia savęs, įjungtu garsu, kad modelių agentūrai paskambinus – Jūs visada spėtumėte atsiliepti. Yra daugybė atvejų, kuomet modelių agentūra turi paskutinės minutės darbo pasiūlymų, o modeliui nepakėlus telefono – šis pasiūlymas atiteks kitam modeliui. Telefono nepakelimas laiku – taip pat modelių agentūrą privers suabejoti Jūsų patikimumu.

Skambinti