Kaip pradėti modelio karjerą ir rasti sąžiningą modelių agentūrą?

1. Gaukite sąžiningą įvertinimą iš patyrusių specialistų
Labai svarbu gauti daugiau nei vieno agento ar specialisto įvertinimą, nes daugelis jų specializuojasi tik vienoje konkrečioje srityje. Kai kurie atstovauja redakcinius (aukštosios mados) modelius, o kiti gali atstovauti tik komercinius, vaikų, plius dydžio bei smulkaus sudėjimo modelius. Vien dėl to, kad vienas agentas negali Jums atstovauti, nereiškia, kad kitas agentas taip pat to nedarys. Pirmosios kelių skirtingų tipų agentų nuomonės yra geriausias būdas sužinoti, ar turite tai ko reikia, kad būtumėte modelis.
2. Kuo daugiau save pateikite komisijai
Kuo daugiau galimybių gausite pasidemonstruoti agentams bei klientams, tuo didesni šansai Jums būti sėkmingai atstovaujamam ir galiausiai gauti daugybę užsakymų. Kai pirmą kartą pradedate demonstruoti, svarbiausia yra padaryti gerą įvaizdį. Kodėl? Nes agentai yra tie, kurie ketina skatinti Jus ir Jums sudaryti daug kontraktų.
3. Neleiskite pinigų brangioms nuotraukoms
Kai tik pradedate modelio karjerą, nėra reikalo brangiai pirkti nuotraukas. Visos agentūros nori matyti paprastas ir neįmantrias nuotraukas. Jie tiesiog nori pamatyti, kaip atrodote natūraliai, su labai mažai makiažo ir kukliais drabužiais. Jeigu agentūros jaučia kad turite potencialą, jos Jums gali pasiūlyti profesionalias fotosesijas, kurios puikiai atskleis Jūsų privalumus ir paslėps trūkumus. Kai kurios agentūros gali net pasiūlyti padengti fotosesijos išlaidas, kad Jūs galėtumėte jiems grąžinti pinigus kai tik būsite apmokamas modelis.
4. Modelių mokyklos nėra būtinos
Jums nereikia lankyti modeliavimo kursų kad taptumėte modeliu. Norėdami tapti modeliu turite ieškoti agentūrų patys. Nėra nieko prieš modelių būrelius, kaip tik tai gali būti labai naudinga Jums, pavyzdžiui, daugiau sužinotumėte apie stilių, šukuosenas, makiažą. Tiesiog tai neturėtų būti vienintelis ir pirmaeilis būdas tapti kuo trokštate. Vis dėlto mes rekomenduojame, jei įmanoma, trokštantiems mados ir komercinių modelių įsitraukti į vaidybos dirbtuves. Tinkamų manierų ir darbo su kameromis įvaldymas gali tapti Jums kaip pranašumas prieš kitus modelius konkursuose.
5. Dirbkite tik su legaliomis modelių agentūromis
Rasti teisėta veikla užsiimančią modelių agentūrą gali būti sunki užduotis. Kaip atskirti, ar agentūra atsižvelgia į Jūsų interesus, ar tiesiog bando užsidirbti pinigų, siūlydama Jums nereikalingus kursus ar fotosesijas? Praeiti pro visokio plauko agentūras gali būti baugu. Taip pat išlieka pavojus, kad atsitiktinai tapsite erotinių fotosesijų auka, ir Jūsų veidas mirgės prie kito žmogaus kūno visame internete. Taigi, visuomet iš pradžių pasidomėkite agentūros reputacija, ieškokite atsiliepimų, atsižvelkite į tai, kiek metų jie užsiima būtent šia veikla ir tik tuomet spręskite, ar galima su jais bendradarbiauti.