KAIP DERINTI SKIRTINGŲ ILGIŲ SIJONUS ŠĮ SEZONĄ?

Nesvarbu, kaip dažnai juos dėvite, vis tiek privalote turėti bent vieną savo spintoje. Skirtingų stilių gerbėjos, drąsiai gali rinktis sau patinkančius sijonus, kadangi šį sezoną nėra apibrėžtas nei ilgis, nei pasiuvimas. O mes patarsime kaip juos derinti su kitais drabužiais

MINI SIJONAS

Renkantis tumpą sijoną, geriausiai tiks džinsinio audinio ar bent jau kokybiškos jo imitacijos drabužis. Prie šio akį traukiančio gražuolio drąsiai renkis “per didelę” viršutinę dalį – plačius marškinėlius, palaidines papūstomis rankovėmis ar net gi vyriškus marškinius.

1

MIDI SIJONAS

Vidutinio ilgio sijonas – niekada nesenstanti klasika ir universalumas viename. Tokį sijoną gali dėvėti ir karštą ir vėsesnę dieną, o atrodysi taip pat žavingai. Prie tokių sijonų tinka ir aptempti, prigludę ir laisvi, platūs drabužiai, tad gali drąsiai eksperimentuoti ir atrasti savo derinius.

2

MAXI SIJONAS

Sijonas, kuris labiausiai priemena atostogas ir pjaūrio linksmybes. Jis gali būti hipiškas, bohemiškas, ar koks tik jums patinka. Tokį sijoną pajūryje dėvėkite su maudymosi kostiumėliu, o mieste su romantika dvelkainčia palaidine.

3