GROŽIO KONKURSAS „MIS BIKER 2015“

Gyvenimas parodė, kad teisūs buvo optimistai – pirmasis „Mis baiker“ konkursas netapo paskutiniu, bet išaugo į tradicinį, kasmetinį, vis daugiau dėmesio ir dalyvių sulaukiantį renginį, planuojanti plėstis iki tarptautinio lygio.

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti keista, nes esame įpratę, kad daugelis misių mūsų krašte renkamos iš vietos gražuolių, tačiau „Mis biker“, kaip ir daugumas Lietuvos moto klubų organizuojamų renginių, neturi sienų. Kaip vieni pas kitus į svečius važiuoja lietuviai, lenkai, latviai, estai, rusai, baltarusiai ir vokiečiai, taip pat sėkmingai „Mis baiker“ gali dalyvauti ne tik geltonkasės lietuvaitės, bet ir atranką praėjusios dalyvės iš užsienio.

„Mis baiker“- universalus ir visoms merginoms atviras renginys. Tereikia tam pasiryžti, užpildyti paraišką, praeiti atranką ir štai jūs – ant didžiosios scenos. Galbūt „Mis biker“ šiandien dar negali lygintis su „Mis Lietuva“ rinkimais, tačiau visi nuo kažko pradeda. Juk „Mis baiker“ konkurso dalyvės yra jam rimtai ruošiamos – merginos turi įveikti scenos baimę, prižiūrimos patyrusių „Mados mokyklos“ dėstytojų išmokti vaikščioti scenoje, mokėti pristatyti save, pozuoti fotografams, pasirodyti scenoje vilkint dizainerių pasiūtus drabužius ir pasistengti užkariauti griežtos ir reiklios žiuri širdis. Iš esmės viskas tas pats, kaip ir „Mis Lietuva“ rinkimuose, tik gal kiek mažesnei auditorijai ir be tiesioginės transliacijos (nors ir šis klausimas jau yra sprendžiamas).

„Mis biker“ konkursas – puikiausia proga visoms toms, kurios pasitiki savimi, žino esančios gražios ir siekia tai parodyti ne tik artimiesiems, bet ir plačiai, kasmet vis didėjančiai, auditorijai. Juk labai gali būti, kad pirmasis apdovanojimas „Mis baiker“ konkurse taps puikiu startu siekti naujų aukštumų kituose, tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje vykstančiuose misių rinkimuose.

Grožio konkurso „Mis Biker 2015“ atrankos jau prasidėjo. Kviečiame nepraleisti progos ir siųsti savo anketas mums,

Galbūt tai jūsų šansas tapti šių metų „Mis Biker“.

– Siųskite duomenis el.paštu – info@misbiker.lt :

– Nuotraukas (portretinė, visu ūgiu)

– Matmenis (ūgis, krūtinė/liemuo/klubai)

– Gimimo datą, gyvenamąjį miestą, tel. numerį.