fbpx
Pirmadienis, 20 rugpjūčio 2018 14:21

Geriausios „Instagramo“ savaitės nuotraukos

Ar Kylie Jenner pasiskolino trumpą maikutę iš savo sesers Kim Kardashian? Atrodo, kad taip. Praėjusią savaitę gražuolė dalinosi instagrame savo nuotraukomis, kuriose buvo apsirengusi visu pilnu „Louis Vuitton“ komplektu – blizgantys žali aukštakulniai, aptempti džinsai ir Kardashian labiausiai pamėgta trumputė maikutė dar vadinama - „Spaghetti – Strap Tank“(spageti dirželis).

Jenner draugės - dvynukės Simi ir Haze Khadra įsiamžino nuotraukoje, kurioje džiunglių apsuptyje imitavo Lara Croft. Kitai socialinės erdvės žvaigždei taip pat nebuvo liūdna. Emily Ratajkowsky isiamžino romantiškoje akimirkoje Niujorko kavinėje su nauju draugu – mielu, mažyčiu šuniuku.
Tuo tarpu dainininkė Kelela pasidalino nuotrauka, kurioje San Fransiske pozuoja su „Maryam Nassir Zadeh“ balta suknele, priderinta prie „Telfar“ rožinės rankinės. Kalbant apie rožinę spalvą, modelio Sashos Melnychuk nuotrauka būna viena iš juokingiausių socialiniame tinkle „instagram“.
Modelis pozuoja prieš pat Prancūzijoje esančią parduotuvę, vilkėdama palaidinę, primenančią liemenėlę ir ryškiai rožines kelnes.

Skambinti