fbpx
Ketvirtadienis, 05 gruodžio 2019 10:17

Fiziniai modelių duomenys pagal modeliavimo tipą

Kiekvienas modeliavimo tipas turi jam skirtų reikalavimų modeliui. Tai yra fiziniai modelių duomenys, pagal kuriuos modelius ir atrinkinėja į tam tikrą modeliavimo sferą.
Aukštosios mados modeliai. Aukštosios mados modeliai patiria didžiausią stresą, nes daugumai modelių aukštosios mados modelio išvaizdą yra labai sunku pasiekti ir ją išlaikyti. Kadangi aukštosios mados modeliai modeliuoja tiesiogiai žmonėms, jie turi būti kiek įmanoma lieknesni ir aukštesni, kad rūbai gražiai ant modelio atrodytų. Būtent ant aukštų ir lieknų kūnų drabužiai geriausiai dera, ypatingai - ant podiumo.


Aukštosios mados modelių svoris priklauso nuo jų ūgio, tačiau daugumos jų svoris yra apie 55 kg. Aukštajai madai nebūdinga perdėtai išryškintos kūno dalys, todėl daugumos modelių krūtinės yra nedidelės, labai plonas juosmuo ir siauri klubai.
Reklamos modeliai. Iš reklamos modelių nėra reikalaujama būti labai aukštiems. Kadangi reklamos modeliai parduoda tam tikrą produktą, iš jų reikalaujama , kad jie turėtų savo išskirtinę asmenybę ir dažnai reikalaujama, kad turėtų dar ir aktorystės įgūdžių. Nors reklamos modeliai nėra stori, bet jie taip pat nėra tokie ploni kaip aukštosios mados modeliai. Jie dažniausiai būna vidutinio dydžio, kad neišsiskirtų stipriai iš paprastų žmonių, kuriems ir yra skirta produkto reklama. Kadangi reklamos modeliai dažnai turi šypsotis, iš jų reikalaujama spindinčios šypsenos ir gražių, baltų dantų.
Plius dydžio modeliai. Šio modeliavimo tipo modeliai būna labai stiprūs ir seksualūs. Tvirto požiūrio turėjimas ir didelė meilė sau – tai pagrindiniai „raktai“, kurie reikalingi plius dydžio modeliams, norint patekti į mados industriją. Tai yra išskirtinė modeliavimo rūšis, kurioje priimami tik putlesni, didesnio dydžio modeliai. Jie turi būti su didele krūtine, didesniu užpakaliuku bei klubais. Tiesa, kūnas turi būti proporcingas. O pats modelis taip pat turi turėti išskirtinę asmenybę.
Kaip matote, skirtingi modeliavimo tipai reikalauja skirtingų fizinių duomenų. Tačiau svarbiausia yra tai - kaip pats modelis jaučiasi būdamas tam tikroje modeliavimo srityje, ar jis jaučiasi ten patogiai, ar nejaučia diskomforto. Todėl prieš pasirenkant kokioje modeliavimo srityje norite modeliuoti, apsvarstykite ar tikrai galėsite jaustis joje savimi.

Skambinti