Fiziniai modelių duomenys pagal modeliavimo tipą

Aukštosios mados modelių svoris priklauso nuo jų ūgio, tačiau daugumos jų svoris yra apie 55 kg. Aukštajai madai nebūdinga perdėtai išryškintos kūno dalys, todėl daugumos modelių krūtinės yra nedidelės, labai plonas juosmuo ir siauri klubai.
Reklamos modeliai. Iš reklamos modelių nėra reikalaujama būti labai aukštiems. Kadangi reklamos modeliai parduoda tam tikrą produktą, iš jų reikalaujama , kad jie turėtų savo išskirtinę asmenybę ir dažnai reikalaujama, kad turėtų dar ir aktorystės įgūdžių. Nors reklamos modeliai nėra stori, bet jie taip pat nėra tokie ploni kaip aukštosios mados modeliai. Jie dažniausiai būna vidutinio dydžio, kad neišsiskirtų stipriai iš paprastų žmonių, kuriems ir yra skirta produkto reklama. Kadangi reklamos modeliai dažnai turi šypsotis, iš jų reikalaujama spindinčios šypsenos ir gražių, baltų dantų.
Plius dydžio modeliai. Šio modeliavimo tipo modeliai būna labai stiprūs ir seksualūs. Tvirto požiūrio turėjimas ir didelė meilė sau – tai pagrindiniai „raktai“, kurie reikalingi plius dydžio modeliams, norint patekti į mados industriją. Tai yra išskirtinė modeliavimo rūšis, kurioje priimami tik putlesni, didesnio dydžio modeliai. Jie turi būti su didele krūtine, didesniu užpakaliuku bei klubais. Tiesa, kūnas turi būti proporcingas. O pats modelis taip pat turi turėti išskirtinę asmenybę.
Kaip matote, skirtingi modeliavimo tipai reikalauja skirtingų fizinių duomenų. Tačiau svarbiausia yra tai – kaip pats modelis jaučiasi būdamas tam tikroje modeliavimo srityje, ar jis jaučiasi ten patogiai, ar nejaučia diskomforto. Todėl prieš pasirenkant kokioje modeliavimo srityje norite modeliuoti, apsvarstykite ar tikrai galėsite jaustis joje savimi.