Ėjimas podiumu

Nėra modelių, kurie turėtų vienodas eisenas, visų jų eisena yra skirtinga, todėl kuo kuo daugiau modelis įgaus patirties einant podiumu, tuo greičiau jis turės savo eisenos stilių. Žinoma, yra kelios modelių eisenos podiumu taisyklės, kurių turi laikytis kiekvienas modelis:
Poza. Nereikia nei sakyti, kad modeliai turi eiti nesusikūprinę, o tiesia nugara. Kai tik modelis žengia podiumu, jo kūnas turi būti budrus ir tiesus, tačiau ne toks tiesus, kad būtų panašus į robotą. Einant podiumu smakrą reikia laikyti šiek tiek žemiau, tačiau ne taip žemai, kad reiktų nuleisti ir galvą. Šou pasirodymo publika nori matyti modelio veidą, ne kyšančią nosį.
Visa paslaptis slypi akyse. Kiekviename mados pasirodyme modelių akys žiūri tiesiai į priekį, retai kur galima išvysti modelius žiūrint kitur. Kad žvilgsnis nenukryptų, reikia susirasti vieną tašką, į kurį modelis žiūrės viso ėjimo podiumu metu. Jokiu būdu negalima žiūrėti į apačią.
Burna turi atrodyti natūraliai. Tai nereiškia, kad modeli eidamas podiumu turi plačiai šypsotis, tačiau susiraukęs jis taip neturi būti. Podiumo eisenai reikia natūralios modelio šypsenos, kuri tik šiek tiek matytųsi. Svarbiausia yra mokėti atpalaiduoti lūpas.
Atkreipkite dėmesį į savo rankas ir delnus. Einant podiumu, modelio rankos turėtų natūraliai plėvesuoti, nemojuokite rankomis per daug – tai tikrai atrodys labai juokingai. Modelio delnai, pirštai taip pat turėtų būti atpalaiduoti. Nesugniaužkite kumščio arba nedarykite jokių pirštų kombinacijų, nes nuotraukose gali atrodyti, kad esate be pirštų.
Žingsniai. Einant podiumu, nedarykite „kūdikio žingsniukų“. Kad eisena atrodytų gerai, modelis turi eiti šiek tiek didesniais žingsniais nei paprastai vaikšto. Tačiau su žingsniais taip pat nereikėtų persistengti.
Pasitikėjimas. Pasitikėjimo ant podiumo neįmanoma suvaidinti. Kada modelis savimi pasitiki, tas pasitikėjimas išryškėja ir modelio eisenoje, kas padaro modelį, einantį podiumu – dėmesio centru. Nieko nėra svarbiau už pasitikėjimą, kada yra kalbama apie ėjimą podiumu. Modeliai, kurie savimi pasitiki, lengviau išmoksta eiti podiumu ir įgyja savąjį eisenos stilių.