Būsimoms nuotakoms pristatyta rankų darbo vestuvinių suknelių kolekcija

Antradienio vakarą sostinės „Vanille Lounge“ restorane pristatyta kūrybinio dueto „Laiminga“ (Laimutė Bastienė ir Inga Jakniūnienė) dviejų dalių vienetinių rankų darbo proginių bei vestuvinių suknelių kolekcija.
Kolekciją demonstravo svajonių nuotaka vadinamas modelis Ernesta Elzbergaitė, grupės „4 Roses” narės: Eglė Čepaitė-Keturkė, Dileta Meškaitė, Akvilė Matukaitė, Giedrė Girnytė, buvusi politiko A.Burbos sutuoktinė Sandra Burbienė. Kolekcijos finale publikai nepamirštamą šokį dovanojo sukneles taip pat demonstravusi žinoma balerina Anna Baranova.
„Mūsų suknelės yra skirtos moteriai, kuri vertina rankų darbo kūrinius, žavisi subtilumu, pasitiki savimi, bet nemėgsta monotonijos, tradicijų ir kasdienybės“, – po kolekcijos pristatymo sakė kūrybinio mamos ir dukters dueto „Laiminga“ atstovė L. Bastienė.
Naująją kolekciją sudaro originalios rankų darbo nertos ir siūtos suknelės. Kiekviena suknelė yra unikali, nes nėrimas negali būti identiškai atkartojamas. Pasak kūrėjų, nunerti vieną suknelę, priklausomai nuo nėrimo technikos sudėtingumo, užtrunka nuo vienos iki keturių savaičių. Dalis jų yra skirtos būsimoms nuotakoms, kitas sukneles galima vilkėti iškilmingomis progomis.
L. Bastienė mezgimu, nėrimu ir siuvimu užsiima jau daugiau nei trisdešimt metų, o drauge su dukra proginius drabužius pradėjo kurti nuo 2009 metų. „Tuo metu kilo nenumaldomas noras užsiimti širdžiai miela veikla, realizuoti save ir savo idėjas“, – sako I.Jakniūnienė.

Kūrybinis pavadinimas „Laiminga“ slepia mamos ir dukros bendradarbiavimą, siekius ir viziją. „Mokomės viena iš kitos, skatiname viena kitą, siekiame kiekvienai klientei suteikti bent trupinuką laimės savo kūrybos darbais“, – sako kūrėjos.