fbpx
Penktadienis, 31 rugpjūčio 2018 11:37

„Balmain“ turi savo naują virtualių modelių „armiją“

Žymus mados „brendas“ „Balmain“ pristatė savo naują supermodelių „kariuomenę“, kuri nėra reali. Šį sezoną prancūzų dizaineris ir „Balmain“ įkūrėjas Olivier Rousteing pasirinko virtualius modelius, kurie demonstruos dizainerio naują kolekciją.


„Kiekvienas gali prisijungti prie „Balmain“ „armijos“ - jiems tik reikia dalintis savo drąsia nuotykiu troškimo dvasia, kaip mūsų naujos virtualios ikonos - Margot, Shudu ir Zhi. Šie netikri modeliai atspindi grožį, „roko“ stilių ir pasitikėjimo savimi galią“, - pasakoja Olivier.
Drabužių stilius modeliams sukurtas virtualios mados kūrimo įmonės „CLO Virtual Fashion“ . O virtualius modelius sukūrė fotografė Cameron-James Wilson. Pirmasis modelis, kurį ji sukūrė buvo pavadintas - Shudu. Shudu buvo vadinama ir pirmuoju pasaulio skaitmeniniu modeliu.
Dizaineris Olivier Rousteing yra žinomas kaip aštraus stiliaus savininkas. Dizaineris yra susikoncentravęs grąžinti Prancūzų madai skaitmeninį amžių. „Mums reikia keistis. Mes turime tobulėti. Mums reikia daugiau bendrauti su naująja karta. Mums reikia padaryti madą svarbia“, - teigia Olivier.
Virtualius „Balmain“ modelius rasite fotogalerijoje.

Skambinti