AKTUALIAUSIOS 2018 – ŲJŲ MADOS TENDENCIJOS

Kalbant apie 2018 – uosius metus ir jų madas, galima pasakyti, kad tai nebus visiška naujovė, greičiau jau atvirkščiai, tai tęsinys mums jau pažįstamų įvaizdžių. Štai kelios aktualiausios tendencijos.

Violetinė spalva.
Violetinę spalvą galima vadinti naująja rožine. Ji užkariavo visą mados pasaulį, o pasirinkti norimą atspalvį galima pagal save – nuo ryškios žibučių violetinės iki pastelinės levandų violetinės.

Modernus ir kartu romantiškas stilius.
Puiku, jeigu galite (ir mokate) laviruoti tarp dviejų visiškai skirtingų stilių ir juos sujungti tarpusavyje. Šiais metais itin madinga derinti romantiškus drabužius su galybe puošmenų – nėriniai, raukiniai, siuviniai, aplikacijos… – ir grubesnę avalynę, tokią kaip aulinukai – gladiatoriai, kaubojiški auliniai batai ir panašius.

Spindintys elementai.
Ši tendencija viena populiariausių, bet nereikia persistengti. Pasirinkus spindinčiais žvyneliais nusėtą drabužį, su juo derinkite visiškai kasdienišką ir nekrentantį į akis derinį. Drabužiai turi atsverti vienas kitą, tad su spindinčiu akcentu būtinai pasirinkite paprastą rūbą.

Kombinezonas.
Panašu, šis jau daugelio pamėgtas drabužis net neketina trauktis iš savo užimamų pozicijų. Kombinezonus drąsiai galite rinktis ir vietoje suknelių. Jie ir patogūs, ir žavūs – puikus pasirinkimas šiuolaikinei moteriai.

Aukštinto liemens siluetai.
Jau žinoma mados tendencija, kuri tik įgauna pagreitį. Aukšto liemens kelnės, šortai, sijonai akimirksniu vizualiai pailgina kojas ir jus lieknina. Šiais metais, liemuo tik aukštėja, tad nesibaiminkite ir rinkitės tikrai įdomiai atrodančius drabužius.

Languoti audiniai.
Nors daugelis vis dar įsitikinę, kad languoti audiniai labiausiai tinka šiltuoju metų laiku, šiais metais juos dėvėti patarima bet kuriuo metų sezonu. Būtent įvairių dydžių ir spalvų langeliai karaliauja mados pasaulyje. Jie net gi aplenkė populiariuosius gėlių raštus.

Lietpaltis.
Kuo jis įdomesnis, tuo geriau. Rinkitės ilgus (midi ar net maxi ilgio) lietpalčius unikaliais siluetais. Jie gali būti su pūstomis rankovėmis ar iš viso be jų, pasiūti naudojant kelis skirtingus audinius ir priminti menininko kostiumus.

Kostiumas su šortais.
Šaltuoju sezonu ypač stilingai atrodantį kelnių kostiumą, šiltuoju sezonu pakeis kostiumas su šortais. Pati idėja išlieka panaši – neutralių spalvų ir raštų kostiumas stilingai atrodo bet kokioje aplinkoje.