5 stilingos aprangos detalės vasarai

Šiltėjant orams pradedame vilkėti vis mažiau drabužių, todėl, norint išsiskirti iš kitų ir savo mėgiamuose aprangos deriniuose sukurti papildomo akcento, teks šiek tiek pasukti galvą kaip tai padaryti.
Iš tiesų, jeigu avite tik batus ar sportinius batelius, kelnes ir marškinius, sunkoka yra kalbėti apie akcentus, nes vilkite tik dvejus drabužius. Visgi, jų sugalvoti galima tiek naudojant tuos pačius drabužius, tiek pasitelkiant į pagalba papildomus aksesuarus.
Taigi, penkios stiliaus detalės, kurios padės sukurti papildomo akcento jūsų aprangoje:
-Akiniai nuo saulės.
-Atraitotos marškinių ir marškinėlių rankovės.
-Atraitoti šortai.
-Atraitotos kelnės ir džinsai.
-Vasarinis šalikas ir skarelė.
-Vyriški akiniai nuo saulės

Saulei šviečiant, akinius nuo salės dėvime beveik visi. Žinoma, akinių stilių yra įvairiausių ir jų pagalba savo aprangai suteikti akcento taip pat galima. Tačiau šį kartą ne apie pačius akinius, o ką su jais daryti, kuomet saulė nešviečia.
Dauguma vyrų akinius pasikelia virš kaktos, ant plaukų, o kai kurie apsuka juos 180 laipsnių kampu ir, pakabinę ant ausų nuleidžia sau ant sprando. Deja, tačiau nei vienas, nei kitas variantas tikrai neatrodo stilingai.
Kodėl gi nepabandžius akinių nuo saulės paversti stiliaus detale? Juos galima, pavyzdžiui, įsikišti į švarko kišenę ar pakabinti už marškinių sagų. Taip atrodysite ne tik stilingiau, tačiau ir nesugadinsite savo šukuosenos.
Klasikinių marškinių rankoves karštomis dienomis daugumai vyrų yra pakankamai įprasta. Visgi, kodėl to nepabandžius padaryti ir su marškiniais ar marškinėliais trumpomis rankovėmis.
Gal tai ir nėra labai įprasta, tačiau suteiks papildomo akcento, laisvumo ir kasdieniškumo. Kadangi taip atraitotos rankovės sutrumpėja, tai juos tuo pačiu ir vizualiai paplatina viršutinę kūno dalį, kas yra naudinga vyrams, kurie turi siauresnius pečius.
Beje, jeigu atraitoti rankoves norėsite marškiniams ar marškinėliams, kurie jas turi trumpas, tai turite įsitikinti, kad jos yra pakankamai siauros ir netabaluoja atsikišusios į šonus, nes tuomet jos tikrai neatrodys gražiai.
Šortų atraitojimas yra dar vienas puikus būdas, kurio dėka galima sukurti savo aprangai papildomo akcento.
Kai kurie drabužių gamintojai dabar siūlo šortus, kurių vidinė pusė yra kitokios spalvos ar turi stilingai atrodantį raštą, kas suteiks jiems papildomo akcento, jeigu juos atraitosite.
Negalvokite, kad atraitoti šortai bus per trumpi – tai ne sportiniai krepšinio šortai, todėl jie neturi būti iki pat kelių. Tiesą sakant, šortai gražiausiai atrodys tuomet, kai visiškai nedengs jūsų kelių ir bus apie 5 centimetrus virš jų.
Atraitoti džinsus ar kelnes galima ne tik tuomet, kai jos yra jums per ilgos, tačiau ir tada, kai norima gerokai sutrumpinti kelnių ilgį, parodant savo kulkšnis, tokiu būdu sukuriant papildomą savo aprangos akcentą.
Geriausiai tai daryti yra su siauresnėmis slim fit ar skinny fit kelnėmis, kadangi, jei kelnės bus plačios ties kulkšnimis, tai jas atraitojus jos neatrodys labai gražiai.
Šis stiliaus akcentas daugumai gali būti per daug neįprastas ir iššaukiantis, tačiau, kaip ir su visais kitais dalykais, jeigu jis jums nėra priimtinas, tai jo ir nenaudokite.
Vyriškas vasarinis šalikas ir skarelė
Ir paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias stiliaus akcentas yra vyriška skarelė arba šalikas. Šios dvi aprangos detalės dažniausiai yra nešiojamos tada, kai yra vilkimi marškiniai bei švarkas.
Vyriška skarelė yra rišama po marškinių apykakle ant kaklo, o šalikas gali būti tiesiog laisvai užmestas ant švarko apykaklės ar po ja.
Taigi, 5 stilingos detalės, kurios padės suteikti jūsų aprangai papildomo akcento. Tikiuosi, kad bent kažkuri iš jų jums patiks ir panaudosite ją savo aprangoje.

Svarbiausia, nebandyti daryti to, kas jums nepatinka. Jeigu jums negražu atraitotos kelnės ir nuogos kulkšnys, tai ir nedarykite to. Atrodyti gražiai ir stilingai galima ir nenaudojant nei vienos iš straipsnyje aprašytų detalių.